SEZNAM SPOLEČNOSTÍ

FILTR:

 
logo Agir spol. s r.o.
Agir spol. s r.o. je dceřinou společností švýcarské společnosti AGIR AG. Společnost AGIR AG má sídlo v Curychu a doma i ve světě jí reprezentuje skupina stavebních firem zabývajících se hlavně úpravou surovin a recyklovaných materiálů všeho druhu. Přispívá tak do jednoho z nejdůležitějších hospodářských odvětví ve Švýcarsku. Společnost těží základní stavební materiály jako kámen, písek, štěrk, vápenec, hlínu a soli.
Praha detail

logo ATE CR, a.s.
Firma byla založena česko-francouzským kapitálem v roce 1994, s cílem obsadit významnou pozici na trhu sanace starých ekologických zátěží. V průběhu 90. let jsme počáteční náplň činnosti firmy rozšířili na komplexní portfolio služeb v oblastech odpadového hospodářství, sanace znečištěných podzemních vod a zemin, sanace starých ekologických zátěží a lokalit typu „brownfields“, ekologického poradenství, nakládání s odpady včetně nebezpečných.
Praha detail

logo BAGGER, s.r.o.
BAGGER, s.r.o. je česká firma, která vznikla v roce 2002. Veškeré práce provádíme v rozsahu podle přání zákazníka. Zároveň nabídneme nejvhodnější řešení, termín realizace a samozřejmě vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci. Na zemní práce používáme moderní stavební stroje CATERPPILAR s příslušenstvím, v dopravě pak využíváme nákladní vozy IVECO a TATRA, příp. plošinový valník. V závislosti na velikosti a druhu zakázky jsme schopni zajistit potřebné stroje a techniku s příslušným vybavením.
Praha detail

logo BAGRISTE s.r.o
Nabízíme zemní práce, zpracování sutí a autodopravu.
Praha detail

logo D.K.D., s.r.o.
Nabízíme zemní práce, autodopravu sypaniny a likvidaci odpadů.Prodáváme písek a kamenivo.
Moravany detail

logo DYBS Plzeň s.r.o.
Výstavba a opravy komunikací včetně zpevněných ploch všech povrchů, výstavba inženýrských sítí, zemní práce a s tímto zaměřené související stavební činnosti jsou hlavními činnostmi firmy.
Plzeň detail

logo ELQA HRADČANY s.r.o.
Naše firma provádí protlačovací a vrtací práce pod komunikacemi od průměru 90 mm do průměru 450 mm. Tyto práce provádíme od roku 1994 pro firmy, které provádí výstavby inženýrských sítí po celé republice, a proto máme v této činnosti mnoho zkušeností.
Tišnov detail

logo FORTEX-AGS a.s.
Společnost FORTEX - AGS, a.s. je obchodní a výrobní společnost, která realizuje činnost v několika divizích. V olomouckém regionu patří FORTEX k významným podnikatelským subjektům a v okrese Šumperk, sídle společnosti, je největší stavební firmou. Společnost se orientuje na stavební výrobu, kovovýrobu pro logistiku, na stavbu a vývoj čistíren odpadních vod a prodej a servis osobních a užitkových automobilů.
Šumperk detail

logo Fredaz a.s.
Skládka výkopové zeminy Sobotka.
Sobotka detail

logo GEMATEST® s.r.o.
Nabízíme široké spektrum odborných činností osob autorizovaných pro obor geotechnika, osob s odbornou způsobilostí v inženýrské geologii, hydrogeologii a analytické chemii. Disponujeme kvalitním týmem expertů, odborných a technických pracovníků a moderním přístrojovým vybavením. Většina vedoucích a technických pracovníků má dlouholeté zkušenosti z práce v příslušném oboru a jsou členy odborných komor.
Černošice detail

12345678