SEZNAM SPOLEČNOSTÍ > Dopravci

FILTR:

 
logo BAGRISTE s.r.o
Nabízíme zemní práce, zpracování sutí a autodopravu.
Praha detail

logo D.K.D., s.r.o.
Nabízíme zemní práce, autodopravu sypaniny a likvidaci odpadů.Prodáváme písek a kamenivo.
Moravany detail

logo DYBS Plzeň s.r.o.
Výstavba a opravy komunikací včetně zpevněných ploch všech povrchů, výstavba inženýrských sítí, zemní práce a s tímto zaměřené související stavební činnosti jsou hlavními činnostmi firmy.
Plzeň detail

logo FORTEX-AGS a.s.
Společnost FORTEX - AGS, a.s. je obchodní a výrobní společnost, která realizuje činnost v několika divizích. V olomouckém regionu patří FORTEX k významným podnikatelským subjektům a v okrese Šumperk, sídle společnosti, je největší stavební firmou. Společnost se orientuje na stavební výrobu, kovovýrobu pro logistiku, na stavbu a vývoj čistíren odpadních vod a prodej a servis osobních a užitkových automobilů.
Šumperk detail

logo GESTA a.s.
Specialista na průmyslové odpady s řadou vlastních technologií na zpracování a recyklaci odpadů, provozovatel koncových zařízení a dopravce s rozsáhlým vozovým parkem.
Rynoltice detail

logo Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a.s.
Recyklace stavebních odpadů. Autodoprava sypanin. Provádění zemních prací.
Havlíčkův Brod detail

logo INSTALL CZ, s.r.o.
Zajišťujeme komplexní služby ve stavebních pracích (zemní a výkopové práce, zemní protlaky, inženýrské sítě, instalatérství, zámečnictví), demolicích a bouracích pracích, recyklaci stavebních odpadů a nákladní dopravě.
Frýdlant nad Ostravicí detail

logo KÁMENBAU s.r.o.
KamenBAU je stavební společnost pocházející z Rožnova pod Radhoštěm s dlouholetou tradicí a zkušenostmi. Naše firma se zabývá prováděním staveb, zemními pracemi a autodopravou. Disponujeme potřebnou mechanizací, zařízením, měřící technikou a zkušenými zaměstnanci.
Vidče detail

logo Kapela s.r.o. – kompletní zemní práce a autodoprava
Zabýváme se pronájmem dopravně-stavební mechanizace a provádění staveb včetně jejich změn.Provádíme kompletní zemní a výkopové práce. Kontejnerová i nákladní silniční doprava, přeprava t쾞ké mechanizace. Demoliční práce, recyklace stavebních odpadů. Uložžení zeminy sutě a dalššího stavebního odpadu na vlastní deponii v Okrouhle. Pronájem kropících vozů. Prodej písku, štěrku, zeminy.
Okrouhlo detail

logo MV PŘEPRAVA s.r.o.
Zajišťujeme veškeré zemní práce, demoliční a bourací práce menšího rozsahu, přeprava sypkého materiálu (písku, sutě), zprostředkování ukládky materiálu, zahradní a terénní úpravy, kontejnerová doprava, možnost zprostředkování spolupráce se zahradním architektem a následná realizace projektu, prodej písku, drťí, recyklátů a zeminy
Praha detail

1234