SEZNAM SPOLEČNOSTÍ > Skládky

FILTR:

 
logo D.K.D., s.r.o.
Nabízíme zemní práce, autodopravu sypaniny a likvidaci odpadů.Prodáváme písek a kamenivo.
Moravany detail

logo Fredaz a.s.
Skládka výkopové zeminy Sobotka.
Sobotka detail

logo GESTA a.s.
Specialista na průmyslové odpady s řadou vlastních technologií na zpracování a recyklaci odpadů, provozovatel koncových zařízení a dopravce s rozsáhlým vozovým parkem.
Rynoltice detail

logo Chládek a Tintěra Havlíčkův Brod, a.s.
Recyklace stavebních odpadů. Autodoprava sypanin. Provádění zemních prací.
Havlíčkův Brod detail

logo KRAUN spol. s r.o.
Společnost KRAUN spol. s r.o. byla založena v roce 1995. Její stěžejní činnost je soustředěna na podnikání v oblasti nakládání s odpady - mimo nebezpečných. Doprava ukládaných materiálů je uskutečňována na vlastní náklady dodavatelů. Vlastní rekultivační procesy jsou pak prováděny společností KRAUN čelními kolovými nakladači a dozéry. Pro zpětné vykrytí autodopravy doporučujeme využít možnosti nákupu štěrkopísků přímo z lokality úložných dep.
Litoměřice detail

logo OTR Recycling, s.r.o.
Firma OTR Recycling s.r.o., zpracovávající odpady zejména ve Zlínském kraji, patří mezi významné společnosti holdingu REC. Základním posláním firmy je poskytování komplexních služeb v oblasti demolic, zemních prací, recyklací stavebních odpadů, zpracování bioodpadu, odpadového dřeva a velkoobjemového odpadu.
Staré Město detail

logo PÍSKY – J. Elsnic, spol. s r.o.
Firma PÍSKY – J.Elsnic, spol. s r.o. se sídlem v Postoloprtech působí na trhu již od roku 1995. V současné době provozuje pískovnu Selibice, na které vyrábí a prodává široký sortiment kameniva a písků pro stavební účely. Tyto jsou vyráběny na moderní technologii a jsou certifikovány dle požadovaných ČSN EN. Provádí zde rovněž ukládku výkopových zemin a stavebních odpadů, dalším místem pro ukládku zemin je pískovna Lišany. Všechny potřebné informace naleznete na www.elsnic.com nebo na tel. č. +420 415 783 506-7.
Postoloprty detail

logo Písník Lípa s.r.o.
Ložisko se nachází v okrese Rychnov nad Kněžnou, v katastrálním území Lípa nad Orlicí a Týniště nad Orlicí. Ložisko je topograficky umístěno severovýchodně od obce Týniště nad Orlicí. Je ohraničeno z jihu silnicí Lípa nad Orlicí - Rašovice, ze severozápadu silnicí Týniště nad Orlicí – Křivice (Opočno) a severovýchodní hranic tvoří převážně katastrální hranice Lípa nad Orlicí a Rašovice. Jihozápadní hranice je vedena souběžně se silnicí Týniště nad Orlicí -Dlouhá louka. Celé ložisko je pokryto lesními porosty, kdy jednotlivé jeho části jsou místně známé jako Lipské doly, Machová a kopanina.
Lípa nad Orlicí detail

logo PRAGOTRADE s r.o. - Důl Theodor
Ukládka výkopové zeminy u partnerské organizace - stavba terénních úprav Důl Theodor .
Praha detail

logo Skanska a.s., provozovna Blučina
Na provozovně Blučina probíhá ukládka přebytečné zeminy. Provozovna se nachází cca 300 metrů od sjezdu z dálnice D2.
Blučina detail

12