SEZNAM SPOLEČNOSTÍ > Kamenolomy

FILTR:

 
logo Agir spol. s r.o.
Agir spol. s r.o. je dceřinou společností švýcarské společnosti AGIR AG. Společnost AGIR AG má sídlo v Curychu a doma i ve světě jí reprezentuje skupina stavebních firem zabývajících se hlavně úpravou surovin a recyklovaných materiálů všeho druhu. Přispívá tak do jednoho z nejdůležitějších hospodářských odvětví ve Švýcarsku. Společnost těží základní stavební materiály jako kámen, písek, štěrk, vápenec, hlínu a soli.
Praha detail

logo D.K.D., s.r.o.
Nabízíme zemní práce, autodopravu sypaniny a likvidaci odpadů.Prodáváme písek a kamenivo.
Moravany detail

logo FORTEX-AGS a.s.
Společnost FORTEX - AGS, a.s. je obchodní a výrobní společnost, která realizuje činnost v několika divizích. V olomouckém regionu patří FORTEX k významným podnikatelským subjektům a v okrese Šumperk, sídle společnosti, je největší stavební firmou. Společnost se orientuje na stavební výrobu, kovovýrobu pro logistiku, na stavbu a vývoj čistíren odpadních vod a prodej a servis osobních a užitkových automobilů.
Šumperk detail

logo INSTALL CZ, s.r.o.
Zajišťujeme komplexní služby ve stavebních pracích (zemní a výkopové práce, zemní protlaky, inženýrské sítě, instalatérství, zámečnictví), demolicích a bouracích pracích, recyklaci stavebních odpadů a nákladní dopravě.
Frýdlant nad Ostravicí detail

logo KÁMENBAU s.r.o.
KamenBAU je stavební společnost pocházející z Rožnova pod Radhoštěm s dlouholetou tradicí a zkušenostmi. Naše firma se zabývá prováděním staveb, zemními pracemi a autodopravou. Disponujeme potřebnou mechanizací, zařízením, měřící technikou a zkušenými zaměstnanci.
Vidče detail

logo Kapela s.r.o. – kompletní zemní práce a autodoprava
Zabýváme se pronájmem dopravně-stavební mechanizace a provádění staveb včetně jejich změn.Provádíme kompletní zemní a výkopové práce. Kontejnerová i nákladní silniční doprava, přeprava t쾞ké mechanizace. Demoliční práce, recyklace stavebních odpadů. Uložžení zeminy sutě a dalššího stavebního odpadu na vlastní deponii v Okrouhle. Pronájem kropících vozů. Prodej písku, štěrku, zeminy.
Okrouhlo detail

logo LIKOL, spol s r.o.
Prodej směsného recyklátu a přírodního těženého kameniva Stavební recykláty (cihelné, betonové a směsné) vznikající při drcení stavebních konstrukcí prochází v průběhu recyklace přísnou kontrolou jakosti, která umožnila tyto výrobky certifikovat jako kamenivo pro nestmelené směsi a směsi stmelené hydraulickými pojivy.
Dubňany detail

logo MV PŘEPRAVA s.r.o.
Zajišťujeme veškeré zemní práce, demoliční a bourací práce menšího rozsahu, přeprava sypkého materiálu (písku, sutě), zprostředkování ukládky materiálu, zahradní a terénní úpravy, kontejnerová doprava, možnost zprostředkování spolupráce se zahradním architektem a následná realizace projektu, prodej písku, drťí, recyklátů a zeminy
Praha detail

logo OTR Recycling, s.r.o.
Firma OTR Recycling s.r.o., zpracovávající odpady zejména ve Zlínském kraji, patří mezi významné společnosti holdingu REC. Základním posláním firmy je poskytování komplexních služeb v oblasti demolic, zemních prací, recyklací stavebních odpadů, zpracování bioodpadu, odpadového dřeva a velkoobjemového odpadu.
Staré Město detail

logo PEKO-GDS s.r.o.
Nabízíme Vám stavební práce, rekonstrukce, demolice, zemní práce, a odvoz a zpracování odpadu. Dále nabízíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí, kovoobrábění a povrchovou úpravu kovů. Zajišťujeme vnitrostátní nákladní dopravu do 12 tun. Po Praze zajistíme kompletní zásobování Vaší stavby nákladními vozy s hydraulickým ramenem.
Praha detail

123