FORTEX-AGS a.s.

poštovní adresa
FORTEX-AGS a.s.
Jílová 1550/1
Šumperk
78792
 
e-mail
fortex@fortex-ags.cz
pevná linka
+420 583 310 111
mobilní telefon
neuvedeno
webová adresa

Divize stavební výroby společnosti FORTEX vlastní všechna potřebná oprávnění k realizaci pozemních staveb bez ohledu na jejich složitost a technologickou náročnost.

Stavební činnost je zaměřena zejména na zhotovení staveb pro administrativu, služby, obchod, bankovnictví, zdravotnictví, bydlení a v neposlední řadě průmysl a zemědělství. Vlastními pracovníky je zajišťována kompletní realizace všech stavebních prací a řemesel, to je elektroinstalací, zdravoinstalací, ústředního vytápění, plynoinstalací, veškerých pokrývačských a klempířských prací, výroby a montáže ocelových konstrukcí.

Svým zákazníkům poskytujeme toto široké spektrum služeb na vysoké kvalitativní úrovni, které je založeno na zkušenostech odborníků řady profesí, jejich vstřícném a odpovědném přístupu a dlouhodobé znalosti trhu. Ke zhotovení staveb pozemního stavitelství máme potřebné technické a materiálové vybavení, to je zemní techniku, zdvihací prostředky, kolové jeřáby, stavební výtahy, zdvihací plošiny, střední i drobnou mechanizaci, lešení a bednění.

Pro realizaci staveb je zajištěno dodání betonových a maltových směsí, jejich doprava a aplikace na stavbě pomocí čerpadel betonových směsí a strojními omítačkami. Vlastní stavební projekce divize stavební výroby řeší návrhy a kompletní projekty staveb různého charakteru dle přání a požadavků objednatelů.


Služby a produkty